Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.08.2018

Прокуратура Дніпропетровської області направила до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства за спричинення державі збитків у понад 260 тис грн

        

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно директора товариства з обмеженою відповідальністю за скоєння злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364-1 та ч. 1 ст. 366 КК України (зловживання повноваженнями службовою особою юридичної особи приватного права та службове підроблення).

Так, згідно укладеного з Дніпропетровською міською радою договором підряду вказане товариство виконувало капітальний ремонт та реставрацію житлового будинку в Чечелівському районі Дніпра. При цьому директор підприємства склав та видав офіційні документи – акти виконаних робіт, до яких вніс завідомо неправдиві відомості щодо вартості будівельних матеріалів для дверних комплектів, зависивши їх, а також завідомо невірно використав розцінки на виконані роботи. Через це товариству безпідставно перераховано з державного бюджету понад 260 тис грн.

Судовий розгляд справи триває.


Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області
кількість переглядів: 509