Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.08.2018

Правоохоронцями Хмельниччини викрито жінку, яка «здала в оренду» двоє малолітніх дітей

       

Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми та притягнення винних до відповідальності.

Так, за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області слідчими слідчого управління спільно із працівниками відділу по боротьбі з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в області та співробітниками Управління Служби безпеки в області, в результаті проведення негласних слідчих (розшукових) дій задокументовано факт незаконної угоди відносно малолітніх дітей.

Встановлено, що 32-річна жінка, переслідуючи корисливі мотиви, вирішила здійснити незаконну угоду відносно двох своїх дітей – хлопчиків віком 2 та 6 років.

Для цього уродженка Вінниччини, проживаючи у м. Хмельницькому, активно підшукувала потенційних клієнтів для подальшої передачі діток за відповідну плату в «подобову оренду» для примушування до жебракування.

Під час одержання 5 тис грн, які зловмисниця отримала за передачу дітей на один день, її викрито та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Дітей передано представникам соціальних служб, їх життю і здоров’ю нічого не загрожує.

За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування за ч. 3 ст. 149 КК України Кримінального кодексу України (незаконна угода відносно малолітніх дітей).

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Також, вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманій особі запобіжного заходу.


Прес-служба прокуратури Хмельницької області
кількість переглядів: 786