Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.08.2018

Направлено до суду обвинувальний акт стосовно посадовців металургійного підприємства на Донеччині за порушення правил безпеки, що призвело до загибелі працівника

       

У ході досудового розслідування встановлено, що у серпні 2016 року на території конверторного цеху ПрАТ «МК «Азовсталь» внаслідок недбалого виконання робіт працівниками підприємства загинув працівник, якого було допущено до виконання робіт без відповідної кваліфікації (розряду), що є грубим порушенням вимог Закону України «Про охорону праці».

На теперішній час Маріупольською місцевою прокуратурою № 2 затверджено та спрямовано до Орджонікідзевського районного суду м. Маріуполя для розгляду по суті обвинувальний акт за ч. 2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою) стосовно майстра і машиніста крана зазначеного підприємства.

За скоєння вказаного кримінального правопорушення передбачена відповідальність у вигляді позбавлення волі до восьми років з позбавленням права обіймати посади чи займатись певною діяльністю на строк до трьох років.


Прес-служба прокуратури Донецької області
кількість переглядів: 660