Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.08.2018

Завдяки прокуратурі забудовника зобов’язано сплатити пайовий внесок на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Львова у сумі понад 3 млн грн

      

На виконання вимог Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» ще у липні 2015 року між департаментом економічної політики Львівської міської ради, замовником будівництва Львівським професійним коледжем готельно-туристичного та ресторанного сервісу і забудовником - ТОВ було укладено договори про пайову участь у зв’язку із здійсненням будівництва багатоквартирних житлових будинків із вбудовано-прибудованими приміщеннями у Львові, з врахуванням додаткової угоди, якою змінено терміни сплати суми пайового внеску.

Проте, ТОВ свої обов’язки, передбачені договорами про сплату інвестиційного внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, не виконав.

У зв’язку із цим, Львівською місцевою прокуратурою №2 пред’явлено 3 позови до господарського суду м. Києва про стягнення пайового внеску на загальну суму понад 3 млн грн.

Відтак, у 2018 році господарським судом м. Києва винесено рішення, згідно з якими позови прокурора задоволено у повному обсязі.


Прес-служба прокуратури Львівської області
кількість переглядів: 658