Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.08.2018

За клопотанням прокуратури взято під варту підозрюваного в організації підриву будівлі «Товариства угорської культури Закарпаття»

        

За процесуального керівництва прокуратури Закарпатської області взято під варту підозрюваного в організації підриву будівлі «Товариства угорської культури Закарпаття».

Встановлено, що вночі 27 лютого 2018 року в м. Ужгород здетонував саморобний вибуховий пристрій, який попередньо встановив один із зловмисників, в результаті чого пошкоджено вікна та фасад будівлі і повністю знищено майно в офісі. Жодна особа не постраждала.

8 серпня 2018 року оперативними працівниками СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури області на Дніпропетровщині затримано особу, підозрювану в організації даного злочину.

У четвер, 9 серпня 2018 року, йому обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, без можливості внесення застави.

Досудове розслідування у даному кримінальному провадженні здійснює слідчий відділ Служби безпеки України в Закарпатській області під процесуальним керівництвом прокуратури Закарпатської області


Прес-служба прокуратури Закарпатської області
кількість переглядів: 825