Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.08.2018

За фактом надання фізичною особою службовим особам слідчого відділу Чернігівського відділу поліції неправомірної вигоди у розмірі 10 тис грн зареєстровано кримінальне провадження

     

Під процесуальним керівництвом прокуратури Чернігівської області слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Чернігівській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні, зареєстрованому 07.08.2018 за фактом надання службовим особам слідчого відділу Чернігівського відділу поліції неправомірної вигоди у розмірі 10 тис грн (ч. 3 ст. 369 КК України).

Встановлено, що 08.08.2018 мешканець Одеської області прибув до слідчого відділу Чернігівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області з метою надання слідчому та керівнику слідчого відділу неправомірної вигоди у розмірі 10 тис гривень за прийняття ними рішень про закриття кримінального провадження, у якому є підозрюваним, та припинення його розшуку.

Працівники поліції від отримання неправомірної вигоди відмовилися. Предмет неправомірної вигоди було вилучено у ході обшуку.

Того ж дня правопорушника затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На сьогодні у кримінальному провадженні допитуються свідки, здійснюються інші невідкладні слідчі дії, направлені на встановлення всіх обставин кримінального правопорушення.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

кількість переглядів: 416