Сайти

регіональних

прокуратур

 
09.08.2018

У Черкасах за підозрою у вимаганні неправомірної вигоди в розмірі 1 тис доларів США затримано 2-х працівників поліції (ФОТО)

         

Прокуратурою Черкаської області у скоординованій співпраці з працівниками Управління Служби безпеки України в Черкаській області та Черкаського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України 08.08.2018 викрито та затримано в порядку ст. 208 КПК України слідчого, а також дільничного офіцера поліції сектору превенції Черкаського відділу поліції Головного управління Національної поліції, які за попередньою змовою вимагали від жителя м. Черкаси неправомірну вигоду в розмірі 1 тис доларів США за закриття кримінального провадження стосовно останнього та повернення вилученого майна.

За вказаним фактом розслідується кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище, вчинене за попередньою змовою групою осіб, поєднане з вимаганням неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні першочергові слідчі та процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене з’ясування всіх обставин події, вживаються заходи щодо повідомлення особам про підозру та обрання запобіжних заходів.


Прес-служба прокуратури Черкаської області
кількість переглядів: 478