Сайти

регіональних

прокуратур

 
01.08.2018

На Сумщині затримано співробітника регіонального відділення Фонду державного майна України, який за 500 доларів США обіцяв підприємцю не створювати перешкоди у використанні приміщення

     

Прокуратурою Сумської області спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Сумській області та Слідчого управління Головного управління Національної поліції в Сумській області в рамках кримінального провадження задокументовано протиправну діяльність співробітника регіонального відділення Фонду державного майна України по Сумській області.

Встановлено, що приватний підприємець тривалий час орендував нежитлове приміщення у м. Ромни, яке перебуває у державній власності. В подальшому за результатами конкурсу воно було ним приватизовано на підставі відповідного договору купівлі-продажу. На даний час триває розгляд цивільної справи за позовом регіонального відділення Фонду державного майна України по Сумській області про розірвання вказаного договору.

Головний спеціаліст регіонального відділення, до повноважень якого відносяться питання стану використання державного майна, звернувся до приватного підприємця із вимогою надати йому неправомірну вигоду у сумі 500 доларів США, на що взамін він пообіцяв не створювати перешкоди у користуванні підприємцем приміщенням на час судового розгляду цивільної справи, а також не оскаржувати у судах вищих інстанцій рішення місцевого суду у випадку відмови у задоволенні позовних вимог відділення.

У середу, 1 серпня 2018 року, на паркувальному майданчику одного із ТРЦ м. Суми посадовець одержав від підприємця обумовлену суму грошей, після чого був затриманий в порядку ст. 208 КПК України.

Наразі тривають слідчі дії, готується повідомлення про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Довідково: санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Сумської області

кількість переглядів: 495