Сайти

регіональних

прокуратур

 
24.07.2018

На Миколаївщині прокуратура повернула державі земельну ділянку на узбережжі Чорного моря вартістю майже півмільйона гривень

                                 

Миколаївською місцевою прокуратурою №1 продовжується робота щодо реального повернення у державну та комунальну власність шляхом перереєстрації земельних ділянок.

Так, судом задоволено позов прокурора до Коблівської сільської ради та громадянина, якому незаконно надано у приватну власність земельну ділянку площею 0,1 га вартістю майже півмільйона гривень для будівництва та обслуговування об’єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування, яка знаходиться в межах прибережної захисної смуги в зоні відпочинку «Коблеве».

На даний час вказана земельна ділянка повернута у власність держави, про що у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно зроблено відповідний запис.

Загалом, упродовж останніх трьох років органами прокуратури Миколаївської області державі повернуто 51 га рекреаційних земель, розташованих в межах прибережно-захисної смуги у смт Коблеве на загальну суму 94 млн грн.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

кількість переглядів: 436