Сайти

регіональних

прокуратур

 
24.07.2018

На Закарпатті прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно майстра лісу, затриманого при отриманні 125 тис грн неправомірної вигоди

                                    

Слідчим управлінням прокуратури Закарпатської області завершено досудове розслідування та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом отримання 125 тис грн неправомірної вигоди майстром лісу Брустурянського лісомисливського господарства (ч. 1 ст. 368 КК України).

В ході досудового розслідування встановлено, що майстер лісу Турбацького лісництва ДП «Брустурянське ЛМГ» отримав 125 тис грн неправомірної вигоди за відпуск 72 м куб необлікованої деревини.

Згідно санкції ч. 1 ст. 368 КК України, за якою кваліфіковані дії підозрюваного, йому загрожує покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від трьох до шести місяців, або позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.


Прес-служба прокуратури Закарпатської області
кількість переглядів: 545