Сайти

регіональних

прокуратур

 
18.07.2018

На Сумщині колишнього керівника відділу державної виконавчої служби за хабарництво засуджено до 5 років позбавлення волі

       

 

Прокуратурою Сумської області підтримано державне обвинувачення стосовно вже колишнього начальника Глухівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Сумській області.

Вказана особа обвинувачувалася у вимаганні та отриманні 500 доларів США неправомірної вигоди від фізичної особи за зняття арешту з транспортного засобу. Затримали тоді ще діючого керівника відділу співробітники прокуратури, Управління захисту економіки та Національної поліції в четвер, 10 лютого 2017 року, безпосередньо після отримання обумовленої суми.

Вироком Глухівського міськрайонного суду Сумської області від 18 липня 2018 року обвинуваченого визнано винним за ч. 3 ст. 368 КК України та засуджено до 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій на строк до 2 років, з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Сумської області

кількість переглядів: 488