Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.07.2018

Повідомлено про підозру службовцю Київської облдержадміністрації, який вніс неправдиві відомості до акту виконаних робіт, що спричинило збитки державному бюджету на суму понад 1 млн грн

       

У серпні минулого року прокурор Київської області Дмитро Чібісов здійснив робочий виїзд спільно з губернатором області до с. Дружня Бородянського району, оскільки заявники вказували на корупційні схеми під час проведення реконструкції дошкільного навчального закладу (ясла-садочок) «Струмочок».

Під час робочого виїзду встановлено, що відповідно до актів виконаних робіт реконструкція закладу закінчилася ще в грудні 2016 року, проте значний обсяг робіт не виконано, а проведені роботи здійснено неякісно, за вказаним фактом внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування.

Досудовим розслідуванням встановлено, що між Департаментом регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації та товариством у серпні 2016 року укладено договір будівельного підряду щодо реконструкції дошкільного навчального закладу. На реконструкцію закладу з бюджетних коштів виділено понад 8 млн грн.

У подальшому, старшим інспектором відділу технічного нагляду управління регіонального розвитку та впровадження проектів будівництва Департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства Київської обласної державної адміністрації підписано акти виконаних робіт, до яких були внесено відомості щодо будівельних робіт і матеріалів, які фактично не виконані та не використані, тобто реконструкцію об’єкта здійснили лише на папері.

У зв’язку з чим, товариству неправомірно перераховано грошові кошти у сумі понад 1 млн гривень.

Бородянським відділом Фастівської місцевої прокуратури вказаному службовцю повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 364 (зловживання службовим становищем, тобто умисному, з метою одержання неправомірної вигоди для самого себе та інших осіб використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно завдало істотної шкоди державним і громадським інтересам та спричинило тяжкі наслідки) КК України та ч. 2 ст. 366 (підроблення офіційних документів, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Підозрюваному загрожує покарання у виді позбавлення волі строком до 6 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, із штрафом від 500 до 1000 тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Досудове розслідування триває.

Прокуратура Київської області і надалі принципово реагуватиме на порушення при використанні бюджетних коштів.


Прес-служба прокуратури Київської області
кількість переглядів: 728