Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.07.2018

За процесуального керівництва військової прокуратури на хабарництві викрито посадовців структурного підрозділу ПАТ «Укрзалізниця»

        

На Дніпропетровщині за процесуального керівництва військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України спільно зі співробітниками Управління захисту економіки в Дніпропетровській області припинено злочинну діяльність заступника начальника вагонного депо та начальника пункту технічного обслуговування СП «Вагонне депо Кам’янське» філії «Придніпровська залізниця» приватного акціонерного товариства «Укрзалізниця».

Установлено, що вказані посадовці упродовж кількох місяців вимагали від громадян неправомірну вигоду за прискорену подачу вагонів для перевезення вантажів та безперешкодне приймання завантажених вагонів.

11.07.2018 під час одержання чергових частин обумовленої суми хабара в розмірі 16 500 грн та 11 500 грн відповідно обох посадовців затримано в порядку ст. 208 КПК України.

Загалом з травня поточного року вищевказані посадовці намагалися покращити своє матеріальне становище на 51 500 гривень.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії.

Військовою прокуратурою Дніпропетровського гарнізону затриманим особам готується повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України та клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу.

Досудове розслідування здійснюється слідчим відділом відділення спеціальної поліції ГУНП в Дніпропетровській області.


Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України
кількість переглядів: 381