Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.07.2018

Прокуратурою Київської області повідомлено про підозру заступнику сільського голови, який заволодів грошовими коштами громадянина в сумі майже 200 тис грн

       

Установлено, що в серпні 2011 року заступник Петропавлівсько-Борщагівського сільського голови, який також є директором одного із товариств м. Києва, уклав ряд інвестиційних договорів з громадянином про участь у фінансуванні будівництва підземних паркінгів у с. Петропавлівська Борщагівка Києво-Святошинського району.

Громадянином на виконання умов договорів на рахунок товариства перераховано грошові кошти в сумі майже 200 тис гривень.

Втім, з’ясовано, що в грудні 2011 року вказана особа уклала з двома громадянами ряд договорів про участь у фінансуванні будівництва паркінгу, де предметом договору були ті ж самі паркомісця. Після чого між ними підписано акти прийому-передачі машиномісць та оформлено право власності.

Таким чином, заступник Петропавлівсько-Борщагівського сільського голови шахрайським шляхом заволодів грошовими коштами потерпілого в сумі майже 200 тис гривень.

За процесуального керівництва Києво-Святошинської місцевої прокуратури зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 та ч. 2 ст. 190 (шахрайство, вчинене повторно) КК України.

Санкція статті передбачає покарання у виді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від 1 до 2 років, або обмеженням волі на строк до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Досудове розслідування триває.


Прес-служба прокуратури Київської області
кількість переглядів: 343