Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.07.2018

На отриманні неправомірної вигоди викрито посадову особу Кіровоградської облдержадміністрації

                                 

За результатами спільних скоординованих дій правоохоронних органів Кіровоградщини викрито факт вимагання та одержання неправомірної вигоди начальником відділу одного з департаментів Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Так, 4 липня 2018 року за процесуального керівництва прокуратури області співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України спільно зі слідчими обласної поліції в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій задокументовано факт одержання вказаним посадовцем неправомірної вигоди у сумі 6 тис грн від приватного підприємця за сприяння у вирішенні питання щодо підписання договору з ним на встановлення певного обладнання.

Під час одержання неправомірної вигоди посадовця викрито у службовому кабінеті.

Наразі вказану особу затримано. Їй уже оголошено підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду дії з використанням наданого їй службового становища). Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу.

Триває слідство.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 498