Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.06.2018

На Волині судитимуть особу, яка намагалась підкупити прокурора

                                    

Прокуратурою Волинської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно громадянина, який намагався надавти неправомірну вигоду працівнику Маневицької місцевої прокуратури.

19 квітня 2018 року мешканець міста Ківерці за 4 тис грн намагався вирішити з процесуальним прокурором питання про не невжиття ним заходів щодо накладення арешту на автомобіль, яким здійснювали перевезення металобрухту без супроводжуючих документів, та повернення транспортного засобу й вантажу власнику.

Про пропозицію надання неправомірної вигоди прокурор повідомив керівництво, відтак завдяки його принциповості правопорушника було викрито і затримано в момент вчинення злочину.

Чоловіка обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 369 КК України (надання неправомірної вигоди особі, що займає відповідальне становище).

Довідково: санкція ч. 3 ст. 369 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Волинської області

кількість переглядів: 712