Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.06.2018

Прокуратура Чернівецької області домоглась для хабарника справедливого покарання

       

У вівторок, 12 червня, за результатами нового апеляційного розгляду апеляційний суд Чернівецької області погодився з доводами прокурора процесуального керівника та залишив в силі вирок Шевченківського районного суду м. Чернівці від 03.05.2017, відповідно до якого, громадського діяча визнано винним у скоєнні корупційних правопорушень та засуджено до реальної міри покарання у виді позбавлення волі.

Нагадаємо, прокуратура Чернівецької області підтримувала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням члена Координаційної ради з питань запобігання та протидії корупції при Чернівецькій міській раді, державного ревізора – інспектора відділу податкового аудиту м. Чернівці Головного управління Державної фіскальної служби в Чернівецькій області у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 190, 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 369, КК України (шахрайство; підбурювання до надання неправомірної вигоди службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище та замах на надання неправомірної вигоди).

Під час судового розгляду встановлено, що вказаний громадянин підбурив місцеву мешканку до надання через нього 1500 Євро народному депутату України, який поклопоче про її поновлення на навчання в одному з вищих навчальних закладів Чернівецької області.

Суд першої інстанції прийняв до уваги доводи прокурора та призначив підсудному покарання у виді 5 років позбавлення волі.
Прес-служба прокуратури Чернівецької області

кількість переглядів: 447