Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.06.2018

На Рівненщині за втручання прокурорів повернуто у комунальну власність шкільні приміщення вартістю понад 500 тис гривень

        

Органи прокуратури Рівненської області продовжують вживати заходи щодо повернення у комунальну власність приміщень закладів освіти, наданих в оренду з порушенням вимог законодавства.

Зокрема, прокурори з’ясували, що 6 приміщень навчальних загальноосвітніх закладів у м. Вараш загальною площею 1,3 тис кв м були передані органами освіти приватному товариству в оренду без проведення оцінки майна та розрахунку орендної плати за його використання, що є порушенням вимог Закону України «Про оренду державного та комунального майна». Такий стан справ негативно позначився на наповненні місцевого бюджету.

У зв’язку з цим, з метою захисту державних та суспільних інтересів, Сарненська місцева прокуратура пред’явила до суду позов з вимогою визнати недійсним договір оренди приміщень шкіл та зобов’язати товариство повернути нерухомість, загальна вартість якого становить понад 500 тис гривень, у комунальну власність.

Реагування прокурорів на порушення законодавства спонукало товариство повернути добровільно шкільні приміщення, а тому господарським судом Рівненської області винесено ухвалу про закриття провадження.

Таким чином, органами прокуратури Рівненщини захищено інтереси держави у сфері використання майна закладів освіти вартістю понад півмільйона гривень та їх повернуто у комунальну власність м. Вараш.


Прес-служба прокуратури Рівненської області
кількість переглядів: 297