Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.06.2018

У Києві судитимуть директора казначейства АТ «Ощадбанк», зловживання якого завдало 16,7 млн грн збитків

         

Київською місцевою прокуратурою №6 затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директора казначейства АТ «Ощадбанк» за фактом зловживання службовим становищем, що завдало збитків на суму понад 16,7 млн грн.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у період з березня по квітень 2012 року AT «Ощадбанк» придбав у Міністерства фінансів облігації внутрішньої державної позики (далі - ОВДП) в кількості 900 тис штук на загальну суму понад 913 млн грн.

Проте з’ясувалося, що за день до сплати купонного доходу по вказаним ОВДП директор казначейства «Ощадбанку», зловживаючи своїм службовим становищем, здійснив продаж 250 тис облігацій на користь приватного банку та офшорної компанії. Внаслідок чого державне акціонерне товариство недоотримало понад 16,7 млн грн прибутку від операцій з ОВДП.

Наразі досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершено. Обвинувальний акт за ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки) відносно вказаної особи 07.06.2018 скеровано до Печерського районного суду міста Києва для розгляду по суті.

Прес-служба прокуратури міста Києва
кількість переглядів: 486