Сайти

регіональних

прокуратур

 
01.06.2018

Прокуратурою Київської області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно державного реєстратора, який одержав хабар у сумі 10 тис грн за зняття арешту із земельної ділянки

      

Прокуратурою Київської області затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті обвинувальний акт за обвинуваченням державного реєстратора одного з комунальних підприємств Васильківського району у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Під час досудового розслідування встановлено, що державний реєстратор комунального підприємства, являючись службовою особою, діючи умисно, з корисливих мотивів, використовуючи службове становище, вимагав та отримав від мешканця Київщини неправомірну вигоду у сумі 10 тис гривень за зняття арешту з земельної ділянки площею 0,83 га, розташованої у Вишгородському районі.

Правопорушницю затримано в порядку ст. 208 КПК України на початку березня поточного року одразу після отримання хабара.

Їй загрожує покарання у виді позбавленням волі до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.


Прес-служба прокуратури Київської області
кількість переглядів: 726