Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.05.2018

За отримання неправомірної вигоди військова прокуратура затримала інспектора патрульної поліції

     

У середу, 16.05.2018 року, військовою прокуратурою Житомирського гарнізону Центрального регіону України спільно зі слідчими та співробітниками управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю УСБ України в Житомирській області та Управління внутрішньої безпеки ДВБ Національної поліції в Житомирській області на Житомирщині викрито та затримано лейтенанта поліції, інспектора роти Управління патрульної поліції в області.

Установлено, що вказаний правоохоронець вимагав та отримав від громадянина України неправомірну вигоду в сумі 4 тис грн за не складання щодо нього протоколу про адміністративне правопорушення, передбачене ст.130 КУпАП – «керування транспортними засобами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції».

Під контролем правоохоронних органів громадянин перерахував грошові кошти на вказаний поліцейським картковий рахунок.

Наразі особу затримано, йому готується повідомлення про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України, а також клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, відсторонення від посади та арешту вилученого майна.

Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ
Генеральної прокуратури України

кількість переглядів: 424