Сайти

регіональних

прокуратур

 
17.04.2018

Прокуратура довела у суді вину екс-керівника харківського заводу, який сплатив 23 млн грн за фейкову прочистку каналізації

                                            

Орджонікідзевський районний суд м. Харкова визнав винним колишнього генерального директора одного з найбільших машинобудівних заводів в Україні у розтраті майна підприємства в особливо великих розмірах та службовому підробленні (ч. 5 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).
Суд призначив екс-керівнику покарання у вигляді 8 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади 3 роки та з конфіскацією майна.

Прокуратура довела у суді, що колишній генеральний директор заводу з виробництва гусеничних і колісних сільськогосподарських тракторів у 2015 році від імені підприємства уклав договір підряду на прочистку каналізації та приймальних колекторів заводу.

У подальшому, достовірно знаючи, що ніякі роботи за договором не виконувалися, зловживаючи своїм службовим становищем, підписав акт приймання-передачі виконаних робіт та сплатив підряднику за нібито прочищені комунікації понад 23 млн грн.

Довідково:
досудове розслідування та судовий розгляд справи проводилися за спеціальною процедурою (заочно).

Прес-служба прокуратури Харківської області
кількість переглядів: 400