Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.04.2018

Столична прокуратура забезпечила відшкодування до бюджету 3,5 млн гривень боргу зі сплати єдиного соціального внеску

      

Органами прокуратури м. Києва спільно з Державною фіскальною службою у м. Києві вживаються скоординовані заходи для забезпечення неухильного дотримання вимог закону щодо сплати до державного бюджету загальнообов’язкових соціальних платежів.

Досудовим розслідуванням, яке здійснювалось за процесуального керівництва Київської місцевої прокуратури №10, встановлено, що службовими особами Державного підприємства «Київдіпротранс» у період з 2015 по 2016 роки при нарахуванні та сплаті заробітної плати умисно не сплачувався єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, у зв’язку з чим за вказаний період у підприємства перед державою утворився борг у сумі 3,5 млн гривень.

За результатами розслідування головному бухгалтеру підприємства оголошено про підозру про вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 212-1 (умисне ухилення від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування вчинене службовою особою підприємства, установи, організації незалежно від форми власності, що призвело до фактичного ненадходження до бюджету коштів у значних розмірах) КК України.

Вжитими заходами у ході досудового розслідування до фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування у повному обсязі сплачено всю суму заборгованості та відшкодовано шкоду, завдану несвоєчасною сплатою.


Прес-служба прокуратури міста Києва
кількість переглядів: 290