Сайти

регіональних

прокуратур

 
16.04.2018

На Волині митника викрито на одержанні неправомірної вигоди

       

Прокуратура Волинської області здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні про одержання неправомірної вигоди головним державним інспектором митної служби на митному посту «Устилуг» Волинської митниці ДФС.

Митника 14 квітня 2018 року викрито під час одержання 1300 грн та 220 доларів США від громадянина за не створення перешкод у ввезенні на митну територію України легкових автомобілів на іноземній реєстрації.

Зауважимо, що головний державний інспектор намагався налагодити механізм системного одержання неправомірної вигоди від осіб, які переміщують до України автомобілі на так званих «єврономерах».

Загалом вдалось зафіксувати чотири епізоди незаконного збагачення посадовця митного органу.

Головного державного інспектора затримано, повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди (ч.3 ст. 368 КК України). Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу.

Проводяться слідчі (розшукові) дії щодо інших службових осіб митної та прикордонної служб, які за даними матеріалів слідства можуть бути причетні до вимагання та одержання неправомірної вигоди від водіїв автомобілів з реєстраційними номерами країн Європи.

Прес-служба прокуратури Волинської області

кількість переглядів: 228