Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.04.2018

На Хмельниччині засуджено директора державного підприємства, яка одержала неправомірну вигоду за вплив на прийняття посадовцями міської ради рішення про виділення земельної ділянки для будівництва

                                        

У вересні 2017 року за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області, співробітниками Управління захисту економіки в області Департаменту захисту економіки Національної поліції України у співпраці зі слідчими слідчого управління Головного управління Національної поліції в області, в результаті проведених негласних слідчих (розшукових) дій задокументовано факт одержання 1,5 тис доларів США неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення службовими особами відділу з питань регулювання земельних відносин виконавчого комітету Старокостянтинівської міської ради.

У таку суму директор державного проектно-виробничого підприємства оцінила своє сприяння місцевому мешканцю у позитивному вирішенні питання щодо виділення земельної ділянки для будівництва.

Під час одержання обумовленої суми хабара правопорушницю викрито, а неправомірно одержані кошти вилучено.

За результатами судового розгляду обвинувального акту у вказаному кримінальному провадженні вироком Старокостянтинівського районного суду особу визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

В межах санкції вказаної статті, до засудженої застосовано покарання у виді штрафу в розмірі 17 тис грн.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 878