Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.03.2018

На Одещині колишня суддя обвинувачується у винесенні 10 неправосудних рішень, за якими бази відпочинку та інша нерухомість незаконно передані приватним особам (ФОТО)

      

Слідчі прокуратури Одеської області завершили досудове розслідування та прокуратура направила до суду обвинувальний акт стосовно колишньої судді Білгород-Дністровського міськрайонного суду.

Особа обвинувачується у винесенні 10 завідомо неправосудних рішень у цивільних справах, чим потерпілим завдано шкоду у сумі 5 млн грн.

Cлідчі встановили, що вказаними рішеннями, прийнятими упродовж 2012-2014 років, суддя незаконно визнала право власності на нерухоме майно за фізичними особами. Це право власності на дві бази відпочинку на узбережжі Чорного моря, магазин, будинки та інші об’єкти у смт Затока та м. Білгород-Дністровський. Загалом нерухомість площею понад 5 тис м кв.

Так, своєю ухвалою суддя передала 100 відсотків власності «Бази відпочинку Харків» та адміністративні будівлі бази «Зорі Тирасполя» третім особам.

На теперішній час неправосудні рішення скасовані судом апеляційної інстанції за скаргами Білгород-Дністровської місцевої прокуратури.

Нагадаємо, у серпні 2017 року правоохоронці повідомили про підозру колишній судді у постановленні неправосудних рішень (ч. 1, 2 ст. 375 КК України).

Прес-служба прокуратури Одеської області

кількість переглядів: 233