Сайти

регіональних

прокуратур

 
15.12.2017

За чіткої позиції прокуратури Донецької області чоловіка, який 2 роки працював на бойовиків, засуджено до 8 років позбавлення волі

                             

Під час судових слухань установлено, що у вересні 2014 року мешканець Старобешівського району Донеччини за власною ініціативою вступив до лав терористичної організації «ДНР».

За 2 роки служби на терористів засуджений встиг «попрацювати» у кількох незаконних збройних формуваннях бойовиків. Він входив до підрозділу «ОПЛОТ», де займав посаду механіка-водія БМП, а також був зарахований до однієї з військових частин так званого «Міністерства оборони ДНР», де отримав звання єфрейтора та був забезпечений військовим камуфльованим одягом та вогнепальною зброєю.

Місцями дислокації незаконних збройних формувань терористів, до яких входив засуджений, були Петровський район та мікрорайон Мирний м. Донецька, а також м. Макіївка.

Незаконні дії спільника терористів були припинені у березні 2016 року. Під час перетину блокпосту у Волноваському районі чоловік разом із паспортом пред’явив військовий квиток терористичної організації «ДНР» і одразу ж був затриманий українськими прикордонниками.

Іллічівський районний суд м. Маріуполя підтримав позицію публічного обвинувачення, яке підтримувала прокуратура Донецької області, та, визнавши громадянина винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній групі чи терористичній організації), засудив його до 8 років ув’язнення.


Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 1403