Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.12.2017

На Сумщині за принципової позиції прокуратури забудовник сплатив 600 тисяч гривень на розвиток інфраструктури міста

        

Органами прокуратури Сумської області ведеться системна робота щодо наповнення бюджетів коштами пайової участі, які мають сплачуватись забудовниками на розвиток інфраструктури населених пунктів.

У ході представницької діяльності Сумською місцевою прокуратурою встановлено, що у 2016 році між Управлінням капітального будівництва і дорожнього господарства Сумської міської ради та товариством, що виступило замовником будівництва багатоквартирного житлового будинку, укладено договір, відповідно до якого забудовник зобов’язався до 1 жовтня 2017 року сплатити до місцевого бюджету 600 тис грн пайової участі на розвиток інфраструктури обласного центру.

Однак, нехтуючи своїми зобов’язаннями, товариство обумовлену суму коштів пайової участі так і не сплатило. З метою захисту інтересів територіальної громади та стягнення заборгованості прокуратура звернулась до суду з відповідними позовними вимогами. Господарський суд Сумської області погодився з доводами прокуратури та задовольнив позов у повному обсязі.

Аргументи прокуратури та рішення суду першої інстанції переконали також і забудовника, який без апеляційного оскарження вже сплатив до бюджету 600 тис грн. Загалом у вказаній сфері прокуратурою Сумщини пред'явлено 16 позовів на суму понад 30 млн грн. На цей час за рішеннями судів до бюджету стягнуто близько 4 млн грн.


Прес-служба прокуратури Сумської області

кількість переглядів: 695