Сайти

регіональних

прокуратур

 
07.12.2017

Очільнику Служби автомобільних доріг у Миколаївській області повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами на суму понад 600 тис грн, виділеними на ремонт дороги

      

У середу, 6 грудня 2017 року, процесуальним прокурором та слідчим поліції, за результатами досудового розслідування, у тому числі, на підставі висновків судових експертиз та обшуків, проведених у кримінальному провадженні за фактом заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем посадовими особами Служби автомобільних доріг у Миколаївській області, керівнику цієї служби повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 КК України (заволодіння майном шляхом зловживання службовим становищем, якщо воно вчинене в особливо великих розмірах).

У ході розслідування встановлено, що посадовець, шляхом складання завідомо підроблених офіційних документів та зловживання своїм службовим становищем, за попередньою змовою групою осіб, незаконно заволоділи бюджетними коштами в сумі понад 600 тис грн, виділеними на дорожній ремонт автомобільної дороги «Велика Корениха – Кам’янка» км 0+000 км 21+000».

Експерти чітко встановили, що взагалі не здійснювалось такого ремонту, а складені документи про проведення ремонтних робіт не відповідають дійсності.

Внаслідок таких незаконних дій, спричинено матеріальні збитки державі на зазначену суму, яка більше ніж в 600 разів перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян на момент вчинення злочину і є особливо великим розміром.

Розслідування триває, встановлюються інші особи, причетні до вчинення злочину.

Прес-служба прокуратури Миколаївської області

 

кількість переглядів: 716