Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.11.2017

На Волині викрито співробітників Державної міграційної служби, які організували схему незаконних поборів з громадян. ФОТО

             

Прокуратурою Волинської області спільно з слідчими та оперативними підрозділами обласного Управління Служби безпеки України, сьогодні, 14 листопада 2017 року, викрито та припинено незаконну діяльність підприємця та службових осіб двох територіальних підрозділів Державної міграційної служби в області, які разом налагодили систему поборів з громадян за сприяння в оформленні паспортів для виїзду за кордон.

При цьому службові особи підрозділу міграційної служби задля підготовки пакету документів, необхідних для оформлення паспортів, за окрему грошову винагороду вносили недостовірні відомості до офіційних документів, застосовуючи недійсні штампи та печатки.

Під час проведення обшуків за місцем роботи фігурантів кримінального провадження вилучено незаконно отримані кошти, а також штампи і печатки.

Наразі слідчими органу безпеки провадяться першочергові слідчі (розшукові) дії, по завершенню яких вирішуватиметься питання щодо повідомлення особам про підозру у вчиненні злочину та обрання запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Волинської області

кількість переглядів: 161