Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.11.2017

На Дніпропетровщині викрито злочинну схему виведення з рахунків комунальних підприємств грошових коштів у розмірі майже 30 млн грн

                                   

Прокуратурою Дніпропетровської області затверджено та направлено до суду обвинувальний акт відносно посадовців трьох комунальних підприємств та товариства з обмеженою відповідальністю, які привласнили та розтратили грошові кошти територіальної громади у сумі майже 30 млн грн.

Досудовим слідством встановлено, що посадові особи комунальних підприємств «Дніпроводоканал», «Аульський водовід», «Електромережі Південне» та товариства з обмеженою відповідальністю, вступивши у попередню змову, шляхом незаконної операції з векселями створили злочинну схему виведення грошових коштів комунальних підприємств.

Таким чином зловмисники привласнили 22,5 млн грн грошових коштів територіальної громади. Частиною грошових коштів у сумі 6,7 млн грн посадовцям заволодіти не вдалося, оскільки вони були викриті правоохоронними органами.

Наразі трьом директорам комунальних підприємств інкримінується скоєння кримінального правопорушення, передбаченого ч.5 ст.191 КК України (розтрата майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене в особливо великих розмірах).

Головний бухгалтер комунального підприємства обвинувачується у скоєнні кримінального правопорушення за ч.2,5 ст. 191 КК України.

Умисні дії ще одного учасника злочину кваліфікуються за ч.5 ст.27, ч.5 ст.191 КК України (пособництво у привласненні майна комунального підприємства, вчинене в особливо великих розмірах).


Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 112