Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.11.2017

На Донеччині за втручання прокуратури попереджено витрачання бюджетних коштів в сумі понад 2,2 млн грн

                    

Костянтинівською місцевою прокуратурою під час моніторингу первинних результатів та документів, розміщених у системі «ProZorro», встановлено, що виконавчим комітетом однієї із сільських рад Добропільського району у вересні проведений аукціон щодо закупівлі робіт «Реконструкція та термомодернізація будівлі Октябрьської амбулаторії загальної практики сімейної медицини № 3 під центр надання адміністративних послуг».

Переможцем аукціону стала фізична особа-підприємець з ціновою пропозицією в сумі понад 2,2 млн грн.

Однак прокуратурою встановлено, що торги проведені із порушенням вимог діючого законодавства, а саме – підприємцем не надано необхідний пакет документів, а також зазначено недостовірні відомості про наявність обладнання та матеріально-технічної бази для виконання будівельних робіт.

Наявні порушення суперечать вимогам діючого законодавства та можуть призвести до нераціонального використання бюджетних коштів.

У зв’язку із зазначеним, Костянтинівська місцева прокуратура звернулась з листом до голови тендерного комітету щодо скасування даних торгів.

За результатами розгляду тендер скасовано, а прокуратурою попереджено витрачання бюджетних коштів в сумі понад 2,2 млн грн.

 

Прес-служба прокуратури Донецької області

кількість переглядів: 101