Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.11.2017

Прокуратурою Луганщини направлено до суду обвинувальний акт стосовно так званої судді терористичної організації «ЛНР», яка переховується на тимчасово непідконтрольній території області

         

Прокуратурою Луганської області направлено до суду обвинувальний акт за обвинуваченням судді у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь та сприяння діяльності терористичної організації), яка обіймає посаду у так званій «судовій гілці влади» терористичної організації «ЛНР».

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказана особа, будучи суддею Жовтневого районного суду м. Луганська, з метою укріплення незаконної влади представників «ЛНР» та бажаючи сприяти її діяльності, стала учасником вказаної терористичної організації.

Перебуваючи на тимчасово непідконтрольній українській владі території Луганської області, суддя здійснює правосуддя від імені «ЛНР» та виносить незаконні рішення, що суперечить принципам Конституції України та іншим законодавчим актам України.

Оскільки вказана особа переховується від слідства та суду, органом досудового розслідування останню оголошено у розшук та на підставі ухвали суду проведено процедуру спеціального досудового розслідування.


Довідково: санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.


Прес-служба прокуратури Луганської області

 

кількість переглядів: 101