Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.10.2017

Прокуратурою Кіровоградщини встановлено особу причетну до рейдерського захоплення аграрного підприємства

     

Прокуратурою Кіровоградської області в рамках досудового розслідування кримінального провадження за фактом шахрайського заволодіння майном ТОВ «Нива 2010» (Кіровоградський район) встановлено особу причетну до вчинення протиправних дій.

Підозрюваний у вчиненні рейдерського захоплення аграрного підприємства є представником офшорної фірми, на користь якої був підписаний договір дарування корпоративних прав. Вказаній особі готується повідомлення про підозру за ч.1 ст.205-1 (підроблення документів, які подаються для проведення державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб – підприємців) та ч.3 ст. 206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) КК України.

В свою чергу, слідство у двох кримінальних провадженнях, пов’язаних зі спробами рейдерського захоплення ТОВ «Нива-2010» завершено.
Зокрема, скеровано до суду кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 (вчинення групою осіб хуліганства із застосуванням вогнепальної зброї) КК України щодо подій 23 травня 2017 року на території підприємства. Слідством встановлено, що група осіб, які уклали угоду з «новим» керівництвом про охорону товарно-матеріальних цінностей, здійснили з вогнепальної зброї ряд пострілів у бік селян та працівників, які висловлювали невдоволення зміною керівництва. У результаті чого двоє громадян отримали вогнепальні поранення в область плеча та кисті руки. За вчинення вказаних злочинних дій перед судом постануть 6 осіб.

Крім того, завершено слідство за фактом спроби захоплення території вищевказаного спірного підприємства, що відбулася 26 червня 2017 року. Обвинувальний акт за ч. 3 ст. 206 (протидія законній господарській діяльності, вчинена організованою групою) Кримінального кодексу України відносно 25 підозрюваних осіб скеровано до суду для розгляду по суті.

Скоординована та якісна робота при розслідуванні справ вказаної категорії була і є пріоритетною для органів прокуратури Кіровоградської області.

Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

 

кількість переглядів: 112