Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.09.2017

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно керівника КП «Аеропорт Черкаси», яка обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди (ФОТО)

                      

Прокуратурою Черкаської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно виконувача обов’язків директора КП «Аеропорт Черкаси» Черкаської обласної ради та її пособника, які обвинувачуються у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 368 та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Досудовим розслідуванням установлено, що обвинувачені упродовж червня поточного року вимагали неправомірну вигоду в сумі 70 тис грн та отримали першу частину хабара в сумі 50 тис грн від директора одного з товариств міста за підготовку пакету документів і подальше підписання договору оренди приміщення та земельної ділянки, яка перебуває на балансі КП «Аеропорт Черкаси».

Нагадаємо, вказану службову особу та її пособника 16.06.2017 затримано працівниками прокуратури Черкаської області, Управління захисту економіки в Черкаській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчого управління Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Довідково: санкція ч. 3 ст. 368 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.


Прес-служба прокуратури Черкаської області

кількість переглядів: 343