Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.09.2017

У Кропивницькому на вимаганні неправомірної вигоди затримано правоохоронців в розмірі 10 тис грн

                  

За результатами професійної роботи слідчих прокуратури Кіровоградської області та управління Служби безпеки в області, у рамках розслідування кримінального провадження за ч. 3 ст. 369-2 КК України на вимаганні та отриманні 10 тис грн неправомірної вигоди викрито співробітників правоохоронного органу.

Вказані кошти, правоохоронці вимагали від мешканця м. Кропивницького за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, а саме не застосування до останнього запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Зазначених осіб затримано в порядку ст. 208 КПК України.

На даний час у кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінального правопорушення.

Довідково: ч. 3 ст. 369-2 КК України - прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди, - караються позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з конфіскацією майна.Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

кількість переглядів: 168