Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.09.2017

Прокуратура Київської області відстояла свою позицію в апеляційній інстанції щодо застосування тимчасового арешту строком 40 діб до затриманого громадянина Республіки Білорусь, який перебуває у міжнародному розшуку

                  

Установлено, що в серпні поточного року, працівниками Державної прикордонної служби України в Іванківському районі затримано громадянина Республіки Білорусь, який з 2016 року перебуває у міжнародному розшуку з метою арешту та подальшої екстрадиції до Німеччини для притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 242, ч. 1 ст. 243, ч. 1 ст. 244а, ч. 2 ст. 25 КК Німеччини (організована крадіжка).

За клопотанням Іванківського відділу Броварської місцевої прокуратури до вказаної особи застосовано тимчасовий арешт строком на 40 діб.

Не погоджуючись із рішенням суду, захисник затриманого вніс апеляційну скаргу в якій просив скасувати рішення суду першої інстанції та звільнити з-під арешту останнього.

За результатами апеляційного розгляду, суд підтримав доводи прокуратури та відмовив в задоволенні скарги затриманого про звільнення з-під арешту.

Наразі вирішується питання про екстрадицію затриманої особи до Німеччини з метою притягнення до кримінальної відповідальності за вчинення низки кримінальних правопорушень.


Прес-служба прокуратури Київської області

кількість переглядів: 71