Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.09.2017

На Хмельниччині затримано працівника патрульної поліції, який систематично одержував неправомірну вигоду (ФОТО)

                                

Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення фактів корупційних правопорушень та притягнення винних до відповідальності, в тому числі серед правоохоронців.

13 вересня 2017 року слідчим відділом прокуратури області спільно із співробітниками Хмельницького управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України та Управління Служби безпеки України в області під час одержання чергової суми неправомірної вигоди викрито інспектора Управління патрульної поліції у м. Хмельницькому Департаменту патрульної поліції.

Встановлено, що працівник правоохоронного органу вимагав у одного з приватних підприємців міста систематично надавати йому грошові кошти за не створення перешкод у здійсненні нею підприємницької діяльності у розмірі 1 тис грн на місяць.

При отриманні чергової суми неправомірної вигоди патрульного поліцейського правоохоронцями викрито та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За вказаним фактом слідчим відділом прокуратури області здійснюється досудове розслідування за ч.3 ст.368 (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе, за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням наданого їй службового становища, вчинене повторно) Кримінального кодексу України.


Окрім цього, прокуратурою області стосовно цього ж поліцейського розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконний збут підакцизних товарів).

На даний час проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів.

Також вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманому запобіжного заходу.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 137