Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.09.2017

Прокуратурою Хмельниччини до суду направлено обвинувальний акт відносно заступника директора Хмельницького базового медичного коледжу, яка одержала 4,5 тис доларів США неправомірної вигоди

                             

Прокуратурою Хмельниччини спільно з іншими уповноваженими на боротьбу із корупцією органами продовжується цілеспрямована робота з виявлення фактів корупційних правопорушень.

Так, за процесуального керівництва галузевого відділу прокуратури області слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в області завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом одержання заступником директора з науково-методичної роботи Хмельницького базового медичного коледжу неправомірної вигоди від фізичної особи в сумі 4,5 тис доларів США.

Ці кошти вона одержала з метою передачі приймальній комісії щодо прийняття позитивного рішення щодо зарахування двох абітурієнтів на 1 курс цього навчального закладу.

Правопорушницю викрито 12 липня 2017 року після одержання обумовленої суми неправомірної вигоди, а кошти, які знаходились в неї, вилучено.

За результатами досудового розслідування зібрано достатню кількість доказів у вчиненні вказаною особою кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави).

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено для розгляду до Хмельницького міськрайонного суду.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області

кількість переглядів: 76