Сайти

регіональних

прокуратур

 
13.09.2017

На Вінниччині до суду скеровано кримінальні провадження щодо 2 інформаторів терористичної організації «ДНР»

                         

Прокуратурою Вінницької області до суду скеровані кримінальні провадження щодо 2 інформаторів терористичної організації «ДНР», які утримуються під вартою.

На підставі сукупності зібраних доказів встановлено, що двоє громадян України діяли на території Донецької області, на лінії розмежування та систематично надавали ватажкам бойовиків на непідконтрольну українській владі територію «ДНР» інформацію розвідувального характеру щодо місць дислокації, чисельності та маршрутів пересування підрозділів та військової техніки Збройних Сил України та інших військових формувань, задіяних у проведенні антитерористичної операції, а також понесені втрати.

Надана інформація використовувалася бойовиками для здійснення диверсійних атак та обстрілів місць дислокації військовослужбовців, військової техніки Збройних Сил України, а також обстрілів мирного населення на підконтрольній українській владі території.

Довідково: санкція інкримінованої обвинуваченим статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років, з конфіскацією майна.


Прес-служба прокуратури Вінницької області

кількість переглядів: 74