Сайти

регіональних

прокуратур

 
12.09.2017

При одержанні неправомірної вигоди на загальну суму 8 тис грн затримано суддю Мукачівського районного суду та начальника юридичного відділу Пенсійного фонду м. Мукачева (ФОТО)

   

Завдяки співпраці працівників Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Генеральної прокуратури України, слідчого відділу прокуратури Закарпатської області та співробітників управління захисту економіки в Закарпатській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, затримано суддю Мукачівського районного суду та начальника юридичного відділу Пенсійного фонду м. Мукачева при вимаганні та одержанні неправомірної вигоди на загальну суму 8 тис грн від члена спілки Афганців Закарпатської області (ч. 1 ст. 14, ч. 3 ст. 368 КК України).

Проведеним в рамках кримінального провадження комплексом негласних розшуково-слідчих дій зафіксовано злочинну схему вимагання та отримання неправомірних вигод суддею Мукачівського міськрайонного суду та начальником юридичного відділу Пенсійного фонду м. Мукачева за вирішення питання щодо винесення позитивного рішення на користь позивача для виплати останньому компенсаційних коштів за період з 2012 по 2017 року, як члену спілки Афганців Закарпаття.

Зокрема, сьогодні правоохоронцями, у адмінбудівлі Мукачівського міськрайонного суду, затримано начальника юридичного відділу Пенсійного фонду м. Мукачева разом з суддею Мукачівського міськрайонного суду при одержанні неправомірної вигоди на загальну суму 8 тис грн.

Наразі тривають невідкладні слідчі дії.

Вирішується питання щодо затримання фігурантів в порядку ст. 208 КПК України.

Довідково: за вчинення даного злочину затриманим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Прес-служба прокуратури Закарпатської області

кількість переглядів: 139