Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.04.2017

Виконуючого обов’язки заступника начальника Одеської митниці ДФС - начальника митного поста викрито на одержанні неправомірної вигоди у сумі 600 доларів США (ФОТО)

                                 

У понеділок, 10 квітня 2017 року, слідчі прокуратури Одещини спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України в області та Управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби в області під час отримання хабара викрили виконуючого обов’язки заступника начальника Одеської митниці ДФС - начальника митного поста «Чорноморський». Крім того, службовець фактично обіймає посаду першого заступника начальника Херсонської митниці ДФС, а посаду на Одещині займає за відрядженням.

Установлено, що митник вимагав та отримав від фізичної особи-підприємця неправомірну вигоду у сумі 600 доларів США за безперешкодне митне оформлення вантажу.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 3 ст. 368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) триває, наразі проводяться першочергові слідчі дії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


За матеріалами прес-служби прокуратури Одеської області

кількість переглядів: 278