Сайти

регіональних

прокуратур

 
10.04.2017

Прокуратура Київської області вимагає арештувати групу осіб, які, втрутившись в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно, заволоділи комплексом автозаправних станцій у 4 регіонах України

                                    

Прокуратура Київської області викрила групу осіб, які незаконно переписали на себе в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно 9 автозаправних станцій, чим завдали збитків реальному власнику, який є іноземним інвестором, на понад 146 млн грн.

У червні 2016 року між трьома особами виник злочинний умисел на протиправне заволодіння комплексом 9 АЗС, які розташовані у Закарпатській, Черкаській, Київській областях та в столиці.

З цією метою, зловмисник підшукав особу, яка через несанкціоноване втручання в Державний реєстр речових прав на нерухоме майно змінила власника вказаних АЗС.

Після видалення права власності на автозаправні станції, їх було незаконно переоформлено на підставних осіб.

За вказаним фактом було розпочато кримінальне провадження за ч. 2. ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерів), ч. 4 ст. 190 (шахрайство), ч. 5 ст. 185 (крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах або організованою групою) КК України.

За процесуального керівництва прокуратури Київської області трьом зловмисникам повідомлено про підозру.

Двом підозрюваним обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту, а третьому – тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 440 тис грн.

Прокуратура Київської області, принципово не погоджуючись із вказаним рішенням суду, внесла апеляційну скаргу з вимогою обрати всім зловмисникам запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у розмірі 50 млн грн кожному.

Досудове розслідування триває, а також перевіряється причетність інших осіб до вчиненого кримінального правопорушення.

Підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 12 років з конфіскацією майна.

За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області
кількість переглядів: 354