Сайти

регіональних

прокуратур

 
05.04.2017

Працівнику правоохоронного органу повідомлено про підозру в умисному вбивстві

                                             

Прокуратура Рівненської області 4 квітня 2017 року повідомила про підозру працівнику правоохоронного органу у вчиненні ним злочину, передбаченого ч.2 ст. 15, п.1 ч.2 ст.115 КК України (замах на умисне вбивство двох або більше осіб).

Як вже повідомлялося, 1 квітня 2017 року у приватному будинку в м. Дубно знайдено мертвою з вогнепальними пораненнями жінку-адвоката та тяжко пораненого її чоловіка – пенсіонера органів внутрішніх справ. Останнього госпіталізовано до реанімаційного відділення районної лікарні.

Після проведення комплексу слідчих (розшукових) дій встановлена причетність до цього тяжкого злочину жителя Тернопільської області - працівника прокуратури цієї області. Останній після кількох днів пошуку його правоохоронцями сам з’явився до слідчих прокуратури Рівненської області для дачі показів.

Прокуратура Рівненської області звернулася з клопотанням до суду про обрання підозрюваному запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від обійманої посади.

Слідчі прокуратури продовжують досудове розслідування у цьому кримінальному провадженні. Його хід взято на контроль керівництвом прокуратури Рівненської області.


Прес-служба прокуратури Рівненської області
кількість переглядів: 405