Сайти

регіональних

прокуратур

 
08.12.2016

Прокуратурою Львівської області затримано правоохоронця у зв’язку з перевищенням службових повноважень та погрозою застосування насильства

     

Слідчим управлінням прокуратури Львівської області, спільно з управлінням внутрішньої безпеки МВС України, в рамках розслідування кримінального провадження за фактом перевищення службових повноважень з погрозою застосування насильства щодо потерпілого, 7 грудня 2016 року затримано оперуповноваженого одного з підрозділів Головного управління Національної поліції у Львівській області.

Як встановлено, вказаний правоохоронець у групі з іншими невстановленими слідством особами, затримавши чоловіка, який перевозив каміння бурштину, погрожуючи зброєю із застосуванням кайданків, заволоділи його майном, а саме камінням бурштину вагою більше 700 гр та грошовими коштами у сумі понад 4 тис доларів США. Згодом вказаний правоохоронець викрадений бурштин намагався збути.

На даний час, оперуповноваженому повідомлено про підозру за ч.2 ст. 365 КК України, санкція якої передбачає до 8 років позбавлення волі. Слідчим прокуратури готується клопотання щодо обрання останньому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

У провадженні проводяться першочергові слідчі дії з метою встановлення обставин вчиненого кримінального правопорушення та співучасників злочину.

Прес-служба прокуратури Львівської області

кількість переглядів: 199