Сайти

регіональних

прокуратур

 
21.11.2016

На Дніпропетровщині працівники Управління праці та соціального захисту населення безпідставно виплатили переселенцям 4,3 млн грн бюджетних коштів

                                   

Органами прокуратури Дніпропетровської області розпочато дев’ять кримінальних проваджень відносно працівників Управління праці та соціального захисту населення районних рад у Дніпрі, Кам’янському, Кривому Розі, Павлограді та Нікополі за фактами службової недбалості під час нарахування щомісячної адресної допомоги особам, які переміщаються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції.

Щомісячна адресна допомога надається для покриття витрат на проживання, у тому числі й на оплату житлово-комунальних послуг. Проте, вказані працівники, виконуючи свої службові обов’язки неналежним чином, протягом 2014-2016 років не проконтролювали достовірність внесення відомостей переселенцями та призначили виплату допомоги особам, які не мають підстав її отримувати (мають депозитні кошти у сумах, що перевищують 10-кратний розмір прожиткового мінімуму; є власниками житлових приміщень, розташованих в інших регіонах; володіють двома або більше транспортними засобами тощо). Також допомога безпідставно призначалась людям у той період, коли вони не перебували на підконтрольній Україні території. Через це з державного бюджету було безпідставно перераховано понад 4,3 млн грн.

Відомості за даними фактами вносилися до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочинів, передбачених ч. 1, 2 ст. 364, ч. 1, 2 ст. 367 та ч. 1 ст. 190 КК України (зловживання службовим становищем, службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки та шахрайство).

Досудове розслідування у вказаних кримінальних провадженнях триває.


Прес-служба прокуратури Дніпропетровської області

кількість переглядів: 166