Сайти

регіональних

прокуратур

 
14.11.2016

Маріупольського єпископа неканонічної церкви засуджено до 13 років позбавлення волі за розбещення малолітніх та неповнолітніх дівчат

                                        

У понеділок, 14 листопада, Приморський районний суд м. Маріуполя оголосив обвинувальний вирок для пастора, який розбещував та ґвалтував неповнолітніх дівчат.

Встановлено, що з 1996 по 2012 роки 65-річний громадянин був єпископом неканонічної церкви у місті Маріуполі. Починаючи з 1999 по 2012 роки він розбещував та насильно вступав у статевий зв'язок природним і неприродним способами з малолітніми та неповнолітніми дівчатами, які відвідували дану церкву. За це він обіцяв дітям відпущення гріхів.

Всього, за даними слідства, пастор зґвалтував та розбестив 13 дівчат.

Справа слухалась у суді вдруге. Попередній вирок, згідно якого правопорушник отримав 10 років ув’язнення, було скасовано за апеляцією прокуратури через м’якість призначеного покарання.

За вчинення злочинів, передбачених за ч.ч. 3, 4 ст. 152 (зґвалтування малолітньої та неповнолітньої особи), ч.ч. 2, 3 ст. 153, (насильницьке задоволення статевої пристрасті неприродним способом, вчинені щодо малолітньої та неповнолітньої особи) та ч.ч. 1, 2 ст. 156 (розбещення неповнолітніх) КК України обвинуваченого засуджено до 13 років позбавлення волі.


Прес-служба прокуратури Донецької області
кількість переглядів: 1434