Сайти

регіональних

прокуратур

 
24.10.2016

На Луганщині розпочато спеціальне досудове розслідування стосовно посадовця «міністерства внутрішніх справ терористичної організації «ЛНР»

      

Прокуратурою Луганської області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно так званого начальника Краснолуцького відділу поліції, який підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у діяльності терористичної організації).

Досудовим розслідуванням встановлено, що громадянин України надав згоду на призначення себе на посаду так званого «начальника Краснолуцького відділу поліції» міністерства внутрішніх справ ЛНР» та виконує обов’язки посадової особи незаконно утвореного правоохоронного органу «ЛНР», який є складовою частиною єдиної системи правоохоронних органів терористичної організації «ЛНР».

Оскільки вказана особа переховується від органів слідства та суду, з метою ухилення від кримінальної відповідальності, на тимчасово окупованій території Луганської області, її оголошено у розшук та, на підставі ухвали слідчого судді у кримінальному провадженні, розпочато спеціальне досудове розслідування.


Довідково: санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 8 до 15 років з конфіскацією майна або без такої.


Прес-служба прокуратури Луганської області

 

кількість переглядів: 207