Сайти

регіональних

прокуратур

 
11.10.2016

На Полтавщині виконано рішення суду – будинок вартістю понад 43 млн грн повернуто державі

                                  

Відстоявши свою позицію в господарському суді Полтавської області та Харківському господарському апеляційному суді щодо повернення державі нерухомого майна колишніх профспілок, прокуратура Полтавщини контролювала стан реального виконання рішення суду. Йдеться про будинок загальною площею більше 2 тис кв м та вартістю понад 43 млн грн, розташований в історичній частині Полтави по вул. Ляхова.

На виконання судового рішення 27 вересня 2016 приватним нотаріусом Полтавського міського нотаріального округу області внесено запис про державну реєстрацію прав та їх обтяжень, відповідно до якого власником вказаної адміністративної будівлі визначено Фонд державного майна України.

Таким чином, судове рішення за позовом прокуратури є реально виконаним.

Нагадаємо, вищезгаданий будинок у 2009 році рішенням виконавчого комітету Полтавської міської ради був переданий у приватну власність Полтавській обласній раді професійних спілок і надавався у користування різним комерційним структурам. Прокуратура, вважаючи, що будівля незаконно вибула з державного володіння, заявила позов в інтересах Фонду державного майна України до виконавчого комітету Полтавської міської ради, Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міськради та Полтавської обласної ради професійних спілок. У ньому йшлося про визнання недійсними рішення, свідоцтва про право власності і навпаки визнання права власності держави на нерухоме майно колишніх профспілок.


Прес-служба прокуратури Полтавської області

кількість переглядів: 294