Сайти

регіональних

прокуратур

 
22.09.2016

Прокуратурою Київської області спільно з правоохоронцями організовано та одночасно проведено майже 30 обшуків у державних підприємствах лісогосподарського комплексу та пов’язаних з ними осіб, які причетні до незаконних оборудок на суму понад 120 млн грн

   

Прокуратурою Київської області спільно зі співробітниками служби безпеки України та Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області проведено близько 30 обшуків, зокрема на державних підприємствах лісогосподарського комплексу Київської, Черкаської та Житомирської областей.

Під процесуальним керівництвом групи прокурорів Київської області слідчими Головного управління Державної фіскальної служби у Київській області із залученням працівників Служби безпеки України одночасно проведено численну кількість обшуків за місцем роботи та проживання групи осіб, які з використанням реквізитів осіб, що мають ознаки фіктивності, організували та використовували схему ухилення від сплати податків підприємствами реального сектору економіки, здійснювали незаконне переведення коштів у готівку.

Сума нелегального обігу коштів перевищує 120 млн грн.

Під час обшуків вилучено у державних лісогосподарських підприємствах документи видані «конвертаційним центром». Під час проведення обшуків було відпрацьовано причетність до вказаних оборудок 12 підприємств лісового господарства.

Вилучено готівкові кошти, комп’ютерна техніка, «чорнова бухгалтерія», документи та печатки підприємств з ознаками фіктивності.

На даний час проводиться комплекс процесуальних та слідчих дій, спрямованих на встановлення обставин кримінального правопорушення, вивчаються документи, вилучені під час проведення обшуків.

За матеріалами прес-служби прокуратури Київської області

кількість переглядів: 1109